LIVE: BiH - Tunis 24:27
907

SP u Kataru

0
 KRAJ UTAKMICE 57. Imali smo pobjedu u rukama, sada Tunis vodi 54. Perić pogađa, imamo plus 2!! 53. Bosna vodi! 52. VRANJEEEEEEEEEEEŠ Izjednačenje! 50. Perić neprecizan, Tunižani na drugoj strani pogriješili 44. Ovčina pogađa za minus 1 40. Malinović pogađa, BiH opet na minus 2 38. Loše je krenulo, BiH sa dva igrača manje, Tunis na plus četiri 36. Burić isključen, Tunis od ranije sa igračem manje. 33. Zmajevi i dalje na minus 1 POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME malinovic 30. minut - 14:15 - Gotovo je prvo poluvrijeme, Tunižani imaju gol prednosti. 24. minut - 12:11 - Toromanović goooool, prvo vodstvo naših 18. minut - 8:10 - Karačić pogađa i smanjuje na dva zaostatka. 10. minut - 3:6 - Već treći sedmerac za Tunis, loše smo otvorili i ovaj meč. 4. minut - 1:3 - Loše smo počeli meč, a Malinović pogađa prvi put za nas. Rukometna reprezentacija BiH će od 17.00 sati igrati meč četvrtog kola na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Protivnik je Tunis, a pred Zmajevima je imperativ trijumfa. Sretno bh. rukometašima!