12. 02. 2018 - 19:53
Modrić na podu, Ramos bez gaća: Real objavio snimku...
907
Modrić na podu, Ramos bez gaća: Real objavio snimku svlačionice u poluvremenu finala LP-a i otkrio šta se dešavalo

KRALJEVI UVJERLJIVO SLAVILI

0

Nogometaši Real Madrida prošle sezone uspjeli su odbraniti naslov prvaka Evrope nakon što su u finalu bili bolji od italijanskog prvaka Juventusa s uvjerljivih 4:1.

Ipak, na poluvremenu utakmice rezultat je bio 1:1 i činilo se da će Stara dama smoći snage i skinuti Kraljeve s trona.

Međutim, u nastavku smo vidjeli izuzetno raspoložene igrače Reala, koji su postigli tri gola i završili posao.

Službena Facebook stranica madridskog velikana je na svojem profilu objavila i video gdje se može vidjeti kako je trener Zinedine Zidane nakratko ušao u svlačionici i poručio svojim igračima da se malo odmore i kako će tek onda obaviti razgovor.

U tom je trenutku hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić sjeo na pod, da bi kratko nakon toga kapiten Sergio Ramos kazao kako se moraju bolje braniti i kako će onda lakše ići u napadu.

Nakon toga u svlačionicu se vratio Zidane i poručio igračima:

- Dečki, ovo je finale. Ovo je jako teška utakmica i za njih, morate biti agresivniji u odbrani. Oni igraju 4-4-2 s Alvesom i Mandžukićem visoko što znači da ih moramo gurnuti više unazad. Isco, ti moraš stajati uže na lijevoj strani. Kad imamo loptu moramo biti strpljivi. Marcelo i Dani, vi morate stajati više. Luka, češće idi prema naprijed. Isco, kad prebacujemo strane traži prolaz kroz linije...