907

APOTEKARI SIGURNI

Kenan HADŽIĆ
0
Ekipa Stuttgarta i poslije gostovanja u Leverkusenu i 25. kola ostat će na posljednjoj poziciji na tabeli. Ekipa našeg Vedada Ibiševića večeras je na teškom gostovanju gdje faktički sa trenutnom formom nije imala šta da traži visoko poražena od sjajnog Bayera sa 4:0. Domaći su lagano ušli u utakmicu, a nakon početnih ispitivanja snaga lijevi bek domaćih, Wendell, postigao pogodak za 1:0. http://www.dailymotion.com/en/relevance/search/Wendell+goal/1 Gosti su se nadali da će sa koliko-toliko povoljnim rezultatom otići na odmor, međutim samo četri minute nakon prvog pogotka, tačnije u 36. minuti Drmić postiže pogodak i sa rezultatom 2:0 se odlazi na odmor. http://www.dailymotion.com/video/x2jg4b1_josip-drmic-2-0-bayer-leverkusen-vfb-stuttgart-13-03-2015-hd_sport U nastavku Bayern je za samo 16 minuta rješio sve dileme oko pobjednika. Prvo je Bellarabi u 50. minuti pogodio za 3:0, da bi devet minuta poslije sjajni Švicarac, Josip Drmić postigao svoj drugi, a za Bayer četvrti pogodak i postavio konačnih i uvjerljivih 4:0. http://www.dailymotion.com/video/x2jg51t_josip-drmic-scores-a-second-one-hd-bayer-leverkusen-4-0-stuttgart-13-3-2015_sport Za gostujuću ekipu nastup nije zabilježio Vedad Ibišević koji je cijeli susret odgledao sa klupe.