18. 02. 2014 - 19:51
Mourinho poručio Wengeru: Da sam kao ti, napustio bih London i...
907
Shares
Mourinho poručio Wengeru: Da sam kao ti, napustio bih London i nikad se ne bih vratio

Medijski rat

Mourinho poručio Wengeru: Da sam kao ti, napustio bih London i nikad se ne bih vratio

T. H.
18. 02. 2014 - 19:51
0
Shares
Ovih dana aktuelan je medijski rat između menadžera Arsenala i Chelseaja. Jose Mourinho i Arsene Wenger vode pravu medijsku bitku putem medija, a pale su i dosta teške riječi. Wenger je nazvao Mourinha "sramotom za Chelsea", a na odgovor Portugalca se nije dugo čekalo. "Wenger osam godina nije ništa osvojio sa Arsenalom", podsjeća Mourinho. "Meni da se desi da osam godina ne osvojim ništa sa ekipom, napustio bih London i više se nikada ne bih vraćao", rekao je menadžer Chelsea.
Učitaj još novosti