Ovih dana aktuelan je medijski rat između menadžera Arsenala i Chelseaja.
Jose Mourinho i Arsene Wenger vode pravu medijsku bitku putem medija, a pale su i dosta teške riječi.
Wenger je nazvao Mourinha "sramotom za Chelsea", a na odgovor Portugalca se nije dugo čekalo.
"Wenger osam godina nije ništa osvojio sa Arsenalom", podsjeća Mourinho.
"Meni da se desi da osam godina ne osvojim ništa sa ekipom, napustio bih London i više se nikada ne bih vraćao", rekao je menadžer Chelsea.