U srijedu će gotovo sigurno biti itekako zanimljivo na Emirates stadionu gdje će prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka igrati nogometaši Arsenala i Bayerna…
Bit će to repriza onoga što se događalo prošle sezone kada je Bayern svoj put u nokaut fazi prema naslovu prvaka Europe počeo baš izbacivanjem Arsenala.
Tada je Bayern slavio u Londonu, ali je teškom mukom obranio prednost u uzvratu.
- Mislim da smo bolji nego prošle godine. Tada smo utakmicu s Bayernom dočekali porazom u FA Cupu. Sada smo pobijedili. I to Liverpool i to uz vrlo dobru predstavu. Uvjereni smo u vlastite mogućnosti i mislim da imamo šansu izbaciti uglednog suparnika - rekao je prije početka prvog ogleda osmine finala Arsene Wenger, trener londonske momčadi.