18. 02. 2014 - 19:40
Pellegrini se prepao Barcelone, Džeko na klupi večeras
907
Shares
Pellegrini se prepao Barcelone, Džeko na klupi večeras

City samo sa jednim napadačem

Pellegrini se prepao Barcelone, Džeko na klupi večeras

V. K.
18. 02. 2014 - 19:40
0
Shares
Iako je bilo najavljeno da će Manchester City večeras krenuti sa dva napadača, menadžer Manuel Pellegrini se predomislio. Pellegrini je jučer najavio kako će na Barcelonu krenuti večeras sa dvojicom u napadu, ali se Čileanac izgleda ipak prepao katalonske mašine. Edin Džeko tako je večeras ostao na klupi, a Pellegrini je priliku od prve minute dao Alvaru Negredu. Pellegrini je izveo veoma defanizvan sastav, a u veznom redu će mu igrati i Aleksandar Kolarov, umjesto Samira Nasrija. Sastav Citya: Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Navas, Toure, Fernandinho, Kolarov, Silva, Negredo.
Učitaj još novosti