Bayern postigao 13 golova u italijanskom Arcu
907

Pripremna utakmica

A. D.
0
Bayern je odigrao pripremnu utakmicu u italijanskom Arcu, a protivnik im je bila kombinovana ekipa Paulaner Dream Teama. Bavarci nisu imali milosti i protivniku su bez previše muke uvalili čak 13 golova. S obzirom da je Paulaner bio sastavljen od ukupno 26 igrača iz sedam svjetskih zemalja, koji su izabrani između 19.200 kandidata prijavljenih na konkursu, ne treba čuditi krajnji rezultat. Istina, amateri su se dobro držali u prvom poluvremenu koje je završeno vodstvom Bayerna od 2:0. Golove za minhenski sastav u tom dijelu igre dali su Can i Markoutz. U drugom poluvremenu desila se prava golijada, a po tri gola su zabili Schöpf, Shaqiri i Pizarro. Po jedan pogodak na susretu postigli su Hojbjerg i Ranković. [youtube width="500" height="290"]http://youtu.be/Q7-47rKriso[/youtube]