NIKAKO DA KRENE Šok za Ronalda u Arabiji: Odmah je ostao bez...
907
NIKAKO DA KRENE Šok za Ronalda u Arabiji: Odmah je ostao bez trofeja, rival proslavio u Messijevom stilu

0

Cristiano Ronaldo je doživio težak i neočekivan poraz sa svojim Al Nassrom i ostao je bez prvog trofeja u Saudijskoj Arabiji, Superkupa ove zemlje. Bolji od njegovog tima bio je Al Ittihad rezultatom 3:1.

Ronaldov Al Nassr ušao je u ovaj meč kao veliki favorit za plasman u finale Superkupa, no ostao je bez toga.

U 15. minuti Romarinho je doveo Al Ittihad u vodstvo, a šok za Cristiana Ronalda i družinu porastao je u 43. minuti kada je Abderrazak Hamdallah pogodio za 2:0.

Da stvari budu gore po Ronalda, njegov rival je uzeo dres i proslavio na karakterističan način Lionela Messija, kako je svojevremeno slavio u El Clasicu protiv Ronaldovog Reala.

screenshot-23

U nastavku utakmice Anderson Talisca je vratio nadu Al Nassru, no to je bilo sve od Ronalda i ekipe za večeras. Za konačnih 3:1 pogodio je Muhannad Shanqeeti u trećoj minuti nadoknade.

Tako je Al Nassr ostao bez šanse da osvoji Superkup, a Ronaldo se oprostio od prvog trofeja od svog senzacionalnog prelaska u Saudijsku Arabiju.

Ronaldo je igrao svih 90 minuta za svoj tim, ali mu nije uspio pomoći. Al Ittihad će u finalu igrati protiv Al Feihe.