31. 07. 2022 - 09:52
FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VJEČNA: Higuain za poluvrijeme...
907
FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VJEČNA: Higuain za poluvrijeme zabio hat-trick, ali svi pričaju o spektakularnom golu iz slobodnjaka

MLS

0

Fudbaleri Intera iz Miamija odigrali su sinoć nevjerovatan meč progiv Cincinnatija koji je završen rezultatom 4:4.

Inter i Cincinnati su odigrali ljepoticu ovog kola u kojoj smo vidjeli čak četiri gola, a briljirao je argentinski napadač Gonzalo Higuain koji je postigao hat-trick već u prvom poluvremenu.

Higuain je maestralno odigrao prvo poluvrijeme i konačno je pokazao Amerikancima o kakvom fudbaleru se radi.

Najbolji trenutak meča desio se u 23. minuti kada je Higuain postigao spektakularan pogodak iz slobodnog udarca za 1:0 čime je bacio u trans fudbalsku javnost.

Higuain je zabio još dva gola u prvom dijelu, a u Cincinnatiju dva gola je dao Brenner za 3:2 koliko je bilo u prvom poluvremenu.

U nastavku meča gosti dolaze do nevjerovatnog preokreta golovima Vazqueza, ali je Inter u sedmoj minuti sudijske nadoknade preko McVeyja uspio da poravna na 4:4.

Treba istaći da je bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin u igru ušao u 65. minuti u ekipi Cincinnatija.