18. 12. 2021 - 23:36
JORGANDŽIJE SVE DALJE OD ODBRANE NASLOVA Sevilla nakon drame...
907
JORGANDŽIJE SVE DALJE OD ODBRANE NASLOVA Sevilla nakon drame slomila Atletico, Rakitić ključni igrač velike pobjede

PRIMERA

0

Sevilla je derbiju 17. kola La Lige na svom stadionu slavila protiv Atletica 2:1.

Ključni igrač susreta bio je Ivan Rakitić. Bivši hrvatski reprezentativac je u 7. minuti zabio fantastičan gol udarcem s 25 metara, a u 89. je izveo korner nakon kojeg je Ocampos zabio za veliku pobjedu. Felipe je zabio za Atletico u 33. minuti.

Sevilla je s ova tri boda došla na samp pet bodova zaostatka za vodećim Realom. Atleticu je ovo treći poraz u nizu i aktualni prvak je tek peti s čak 13 bodova manje od Reala.