28. 11. 2021 - 20:26
SMATRAJU GA PONAJBOLJIM NA PLANETI, A VEČERAS JE NAPRAVIO...
907
SMATRAJU GA PONAJBOLJIM NA PLANETI, A VEČERAS JE NAPRAVIO NAJVEĆI KIKS KARIJERE Čak su i domaći igrači bili u nevjerici nakon ovoga (VIDEO)

PRIMERA

0

Atletico Madrid je rutinski savladao večeras Cadiz sa 4:1 u susretu 14. kola Primere.

Jorgandžije su tako prišle Realu na bod zaostatka, uz meč više budući da Kraljevi večeras igraju svoj meč sa Sevillom.

Nakon prvog dijela nije bilo golova, a nakon lijepe akcije Lemar je u 56. minuti doveo goste u vodstvo.

U 70. minuti bilo je 2:0, a strijelac je bio Griezmann.

Šest minuta poslije Correa je pogodio za 3:0, a u 86. minuti očajna reakcija Oblaka nakon centaršuta i autogol ponajboljeg golmana svijeta.