28. 11. 2021 - 20:08
POSLJEDNJE SEKUNDE I ZICER SVIH ZICERA ZA POBJEDU: Sjajni...
907
POSLJEDNJE SEKUNDE I ZICER SVIH ZICERA ZA POBJEDU: Sjajni igrač Chelseaja pokazao zbog čega je defanzivac, a ne napadač

PREMIERSHIP

0

Chelsea i Manchester United remizirali su večeras (1:1) u derbiju 13. kola Premiershipa.

Plavci su dominirali u prvom dijelu, ali se na odmor ipak otišlo početnim rezultatom.

Crveni đavoli šokantno su poveli u 50. minuti kada je Sancho utišao Stamford Bridge nakon katastrofalne greške Jorginha i pogodio mređu nemoćnog Mendyja.

Ipak, Chelsea je došao do izjednačenja u 69. minuti. Sudija je svirao penal za domaći tim, a po običaju siguran s bijele tačke bio je Jorgiho za konačnih 1:1.

Ipak, u samom finišu meča londonski klub je imao nevjerovatnu šansu da dođe do preokreta i pobjede.

Pulišić je centrirao s desne strane, a sam na nekih pet, šest metara od gola Uniteda bio je Rudiger koji je očajno šutirao i poslao je loptu na zadnji red tribina. Njegov nevjerovatan promašaj pogledajte OVDJE.

Navijači Chelseaja su bili u nevjerici kada su vidjeli kako je Rudiger završio akciju, a i njegova reakcija je rekla baš sve. Nju možete pogledati OVDJE.