907
DIJAMANT JE HEROJ MEAZZE Džeki su golovi skinuli ogroman teret s leđa, to je ova reakcija i pokazala! A trenera Shakhtara doveo je na rub suza (VIDEO)

LIGA PRVAKA

0

U okviru petog kola grupne faze Lige prvaka Inter je večeras na Giuseppe Meazzi savladao ekipu Shakhtara sa 2:0.

Oba pogotka Nerazzurri su postigli u drugom poluvremenu, a autor oba gola bio je kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine, Edin Džeko.

Dijamant je prvo pogodio u 61. minuti utakmice, da bi samo šest minuta kasnije nakon centaršuta Ivana Perišića glavom zatresao mrežu Ukrajinaca i tako stavio tačku na večerašnji susret.

Džeki su mnogo značili ovi pogoci da prekine seriju mečeva bez njih, a trener Shakhtara bio je na rubu suza. Te trenutke pogledajte OVDJE.