907
SVE PRŠTI VEČERAS Juventus se baš bruka u Londonu, majstorija veznjaka Atalante, Barca ne može probiti Benficin bedem (VIDEO)

LIGA PRVAKA

0

Chelsea je samo u dvije minute u drugom poluvremenu riješio pitanje pobjednika protiv Juventusa.

Trenutno rezultat na ovom susretu glasi 3:0, a dva pogotka u nastavku postigli su Reece James u 55. minuti utakmice i Callum Hudson-Odoi samo dvije minute kasnije.

Pogotke golove OVDJE i OVDJE.

Ukoliko pobijedi s dva gola razlike ili više Chelsea će preuzeti prvo mjesto na tabeli.

Atalanta je ponovo povela protiv Young Boysa. Trenutno rezultat glasi 2:1.

Atalanta je povela ovoga puta preko Jose Luis Palomina koji je postigao zaista prelijep pogodak iz voleja.