23. 11. 2021 - 21:48
JESU LI SUDIJE OPET ITEKAKO POGURALE BARCU? Benfica GOLČINOM...
907
JESU LI SUDIJE OPET ITEKAKO POGURALE BARCU? Benfica GOLČINOM utišala Nou Camp, ali je na bizaran način ostala bez vodstva

LIGA PRVAKA

0

Barcelona i Benfica su odigrali prvo poluvrijeme bez pogodaka na "Nou Campu", a uzbuđenja nije nedostajalo.

KAKVA KRAĐA Juventus bijesan na arbitra iz Srbije: Chelsea poveo poslije OČIGLEDNOG igranja rukom Rudigera, VAR smatra da nema ništa sporno

Gosti su u 34. minuti poveli golčinom Otamendija, ali je taj pogodak poništen.

Ronaldovi "anđeli čuvari" prošli pakao: Na oko elegantni, u duši zloglasni komandosi

Izgledalo je da je sve apsolutno "čisto", no pomoćni sudija je signalizirao da je lopta napustila teren kod centaršuta. Taj trenutak pogledajte OVDJE.

Tako je Barcelona uz dosta sreće ipak ostala pri rezultatu 0:0, a u drugom poluvremenu će morati jurišati na pobjedu i plasman u nokaut fazu.

Inače, u finišu prvog dijela Demir je uzdrmao prečku gola Benfice, ali je ostalo bez pogodaka.