PA ŠTA URADI, MAJSTORE? BIZARAN AUTOGOL ZA PAMĆENJE: Svi mu se...
907
PA ŠTA URADI, MAJSTORE? BIZARAN AUTOGOL ZA PAMĆENJE: Svi mu se smijali - ovako NE TREBA da ispucavate (VIDEO)

0

Na utakmici Ghiviborga (Ghivizzano Borgo a Mozzano) i Correggesea koja je odigrana prošlog vikenda u italijanskoj Seriji D pao je jedan od najbizarnijih autogolova ikada viđenih u nogometu.

Naime, u 35. minuti gostujuća ekipa je krenula u jedan napad, a odbrambeni igrač domaćeg tima vratio je loptu svom golmanu. Nakon što je on pokušao izbiti, lopta mu je otišla preko noge i došla do drugog štopera i kapitena ekipe Alessija Grea.

screenshot-15

Činilo se da će ovu situaciju domaći kapiten lagano riješiti, no umjesto da izbije loptu, ona mu je također prešla preko noge i završila direktno u praznoj mreži.

Ovaj igrač se ipak uspio iskupiti i postići gol za 1:1, no na kraju je Corregesea u 93. minuti utakmice postigla još jedan gol i došla do trijumfa.