Procurila snimka Pogbina govora u svlačionici u poluvremenu...
907
Procurila snimka Pogbina govora u svlačionici u poluvremenu finala Lige nacija

0

Francuska je u nedjelju na San Siru pobijedila u finalu Španjolsku 2:1 i tako došla do prvog naslova u Ligi nacija.

Na poluvremenu je bilo 0:0, a kad su momčadi otišle na odmor, Paul Pogba održao je žustar govor svojim suigračima koji je netko snimio kamerom.

screenshot-27

"Moramo biti agresivni, svi, od napadača do igrača u obrani. Osvojimo loptu i idemo u napad. Da, morat ćemo puno trčati jer imaju strašno kvalitetne igrače, ali imamo i mi. Moramo držati loptu i tako ih natjerati da pate. U drugom poluvremenu moramo biti agresivni", rekao je Pogba nakon što je svoj govor završio Didier Deschamps.

Španjolska je povela u 64. minuti golom Mikela Oyarzabala, da bi Francuska izjednačila samo dvije minute kasnije krasnim golom Karima Benzeme. Naslov Francuskoj donio je Kylian Mbappe u 80. minuti koji je zabio kontroverzan gol na asistenciju Thea Hernandeza.

U trenutku upućivanja lopte Mbappe je bio u zaleđu, ali je VAR procijenio da je Eric Garcia zadnji igrao loptom te tako započeo drugu akciju i gol je priznat.