KAKVA LUDNICA U GRUPI A: Srbija ponovo vodi, BOMBARDER IZ...
907
KAKVA LUDNICA U GRUPI A: Srbija ponovo vodi, BOMBARDER IZ ITALIJE PONOVO POGODIO

KVALIFIKACIJE ZA SP

0

Situacija u Grupi A stiže polako do usijanja. Srbija je na poluvremenu imala samo 1:1 protiv Azerbejdžana, dok je Portugal u startu meča napunio mrežu Luksemburga do vrha.

Grešku golmana Srbije i izjednačujući pogodak možete pogledati OVDJE.

VRLO SUMNJIV PENAL POGURAO PORTUGAL: Ronaldu dva jedanaesterca za 13 minuta, prvi nije postojao! ČISTA KRAĐA

Orlovi su dodatno stisli Azerbejdžan početkom drugog dijela i to se isplatilo u 53. minuti. Lazović je odlično šutirao, golman kratko odbio do Vlahovića, a sjajni napadač Fiorentine postiže drugi pogodak večeras.

245113507-2963031067345351-3712613145683895389-n

.

55

U ovoj grupi trenutno vodi Srbija, koja ima bod i utakmicu više od Portugala. Srbija bi večerašnjom eventualnom pobjedom osigurala najmanje dodatne kvalifikacije i tako bi mogla biti protivnik Hrvatskoj. Srbija u zadnjem kolu gostuje u Portugalu, koji bi je pobjedom preskočio, ne kiksa li jedna od tih reprezentacija do te utakmice.