GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Zmajevi su se potpuno vratili, Ukrajina na koljenima nakon sjajne akcije našeg tima

0

Ukrajina je protiv BiH povela već u 15. minuti.

Tsygankov je lijepo probio po lijevoj strani, a Yarmolenko nije imao težak zadatak da pospremi njegovu loptu u mrežu nemoćnog Ibrahima Šehića.

Ispao je prethodno Ćivić i spasa nam nije bilo...

Domaći su ubrzo mogli doći i do drugog pogotka protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine, ali je rezultat ostao 1:0.

U prilici se našao Sobol koji je izašao jedan na jedan sa Ibrahimom Šehićem, ali je isti odbranio njegov udarac i spasio Zmajeve.

2

Sredinom prvog poluvremena odličan centaršut sa desne strane uputio je Miroslav Stevanović, ali je lopta prošla kroz šesnaesterac na drugu stranu do Seada Kolašinca.

Igrač Arsenala je u dva navrata šutirao, ali nijedan njegov udarac nije pronašao put do mreže. Šteta...

A onda u 77. minuti 1:1. Lijepa akcija naših, odlična asistencija Mire Stevanovića za Ahmedhodžića koji majstorski pogađa. Idemooooooooooo