Španci se dive Džekinom golu: Mamma Mia! Ovo je definicija...
907
Španci se dive Džekinom golu: Mamma Mia! Ovo je definicija gola iz mrtvog ugla

0

Edin Džeko jučer je odigrao sjajanu utakmicu u velikoj pobjedi Intera nad Bolognom 6:1. Bosanskohercegovački napadač zabio je dva gola, a drugi je bio posebno impresivan.

Džeko ga je postigao iz mrtvog ugla i kada to nitko nije očekivao, a video pogotka brzo je obišao svijet. Danas je video pogotka objavio i španjolski AS.

Španci se dive

Madridski list AS na svoju je videovijest stavio naslov "Mamma Mia! Džekin gol je definicija gola iz mrtvog ugla". Bio je to već Džekin treći gol u dresu Intera u Serie A.

Podsjetimo, Nerazzurri su pružili sjajnu predstavu, u prvih pola sata zabili su tri gola, a potom u nastavku još tri. Bologna je tek u završnici postigla počasni gol.

Za Inter su zabili Lautaro Martinez (6), Milan Škriniar (30), Nicolo Barella (34), Matias Vecino (55) i Edin Džeko (63, 68), kojem je za prvi gol asistirao Marcelo Brozović. Za goste je zabio Arthur Theate (86).

Za milanski sastav je Brozović igrao do 74. minute i dva puta asistirao, dok Ivan Perišić nije ulazio u igru.