907
Serena ljetuje na jugu Francuske, SVI GLEDAJU U NJENU POZADINU- KIM KARDAŠIJAN JOJ NIJE NI DO KOLJENA

DRUŠTVENE MREŽE SE USIJALE

0

Američka teniserka Serena Willams oprostila se od Roland Garrosa već u osmini finala, nakon što ju je s 2:0 savladala Elena Rybakina.

Rybakina je od samog početka bila dosta bolja od nekada najbolje teniserke svijete i lakše od očekivanog je stigla do pobjede.

Prvi set trajao je 36 minuta gdje je dominirala kazahstanska teniserka koja je ovaj set dobila sa 6:3.

Serena je u drugom setu pružila nešto bolji otpor i pokušala je da dođe do izjednačenja, ali to nije uspjela.

Odmah nakon ispadanja u Parizu 39-godišnja Amerikanka odlučila je da dobro napuni baterije za nastavak sezone.