907
ARGENTINAC NIKAD NIJE BIO BIJESNIJI Pjanić odigrao pogrešan pas, a onda je Messi krenuo na njega

PRIMERA

0

Barcelona je sinoć golovima Messija (2) i Albe iz drugog poluvremena savladala žilavi Elche s 3:0 i ostala u utrci za naslov prvaka.

UŽASNE VIJESTI IZ BRAZILA: Utopio se otac jednog od najboljih fudbalera planete

Katalonci su stvorili veliki broj stopostotnih šansi u prvom poluvremenu protiv Elchea, ali je golman gostiju bio na visini zadatka prilikom svake od njih.

Kada je riječ o bh. reprezentativcu Miralemu Pjaniću, vrijedi izdvojiti da je ovu utakmicu započeo kao starter te imao nekoliko kvalitetnih poteza, ali nažalost i grešaka.

Jedna od njih prilikom duplog pasa s Messijem mogla je biti kobna jer je Elche nakon nje kreirao opasan kontranapad koji je zamalo rezultirao pogotkom, no ter Stegen je bio siguran.

Legendarni Hrvat otvorio dušu: Rugali su mi se što sam Bosanac

Nakon lošeg dodavanja Pjanića i kada je shvatio da dupli pas nije uspio, Messi je nervozno gestikulirao tijelom, no srećom greška bh. reprezentativca nije rezultirala primljenim pogotkom.

Tu akciju možete pogledati OVDJE, a vrijedi istači da je bh. reprezentativac već na poluvremenu ostao u svlačionici. Zamijenio ga je Ousmane Dembele.