31. 08. 2020 - 18:49
BORDO TIM ODLIČAN U PRVOM POLUVREMENU Dupovac i Ahmetović za...
907
BORDO TIM ODLIČAN U PRVOM POLUVREMENU Dupovac i Ahmetović za sigurno vodstvo, sjajan debi Pejovića

PREMIJER LIGA BIH

0

U toku je meč Radnika i Sarajeva, a nakon prvog dijela gosti sasvim zasluženo vode s 0:2.

Bordo tim je od samog početka meča nametnuo svoj ritam igre, iako je oslabljen u Bijeljini neigranjem kartoniranih Amara Rahmanovića i Mirka Oremuša.

Ipak, bh. prvak poveo je u 18. mintui, kada je novajlija Pejović sjajno izveo korner, a Dupovac s peterca nogom sproveo loptu iza leđa Kozića.

Samo šest minuta poslije moglo je bili 0:2, ali je sjajan pokušaj Ahmetovića zaustavila stativa.

I nakon toga napadač Bordo tima imao je dvije dobre prilike, a onda je u 33. minuti na asistenciju Jukića poentirao za zasluženih 0:2.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a treba istači da je Sarajevo u prvih 45 minuta u potpunosti kontrolisalo igru i da se novi igrač Pejović predstavio u odličnom izdanju.