907
DOKTOR FUDBALA Ludnica u crvenom dijelu Rima, razlog je Edin Džeko: Prvo majstorija kakva se rijetko viđa pa onda nova golčina

SERIE A

0

Roma pokušava svim silama dohvatiti mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a večeras je dočekala Sampdoriju u susretu 27. kola.

I meč na "Olimpicu" nije mogao gore krenuti za Vučicu, jer je Gabbiadini sjajno pogodio za 0:1.

Do kraja poluvremena domaći su postigli i pogodak, ali je opravdano poništen zbog igranja rukom.

Rezultat se nije mijenjao do 64. minute, kada je na scenu nastupio maestralni Edin Džeko...

Pogodak Dijamanta možete pogledati OVDJE.

Međutim, to nije bilo sve od bh. kapitena jer je u 85. minuti još jednom odlično reagovao i na asistenciju Cristantea donio veliki preokret.