24. 06. 2020 - 23:46
Vučica na krilima odličnog Džeke i dalje sanja Ligu prvaka:...
907
Vučica na krilima odličnog Džeke i dalje sanja Ligu prvaka: Dijamant se izjednačio s legendom Rome, dva gola mu nedostaju do snova

SERIE A

0

Edin Džeko nakon pauze nastavlja u svom stilu. Roma je imala dosta problema kao domaćin sa Sampdorijom. Gubili su 0:1, a onda je Edin Džeko sjajnim golom poravnao u 64. minuti.

Naš kapiten nije na stome stao, pa je u 85. minuti susreta postigao novi gol i doveo Romu veoma blizu jako bitnih bodova. Još jedan volej za još jedan predivan gol i tri boda obzirom da je do kraja ostalo 2:1.

Džeko je večeras s dva pogotka izjednačio se s legendarnim Pedrom Manfredinijem na vječnoj listi najboljih strijelaca Rome. Sada oba imaju po 104 pogotka.

Svakako da vrlo brzo slijedi lov na Rodolfo Volka, koji je postigao ukupno 106 golova i nalazi se na trećem mjestu. Dijamant tako ima priliku potpuno ispisati historiju Vučice...