Milinković-Savić srušio Inter i doveo Lazio na bod od prvog mjesta
907

SERIE A

0

Derbi ovog vikenda gledali smo u sklopu 24. kola Serie A gdje je Lazio ugostio Inter i praznih ruku ih poslao natrag u Milano. Iako su Nerazzuri imali gol prednosti nakon prvog poluvremena, 'nebesko-plavi' su na krilima svoja dva najbolja igrača preokrenuli susret i uzeli sva tri boda.

Poveli su momci Antonija Contea u pretposljednjoj minuti prvog poluvremena kada je Ashley Young upisao prvijenac u dresu novog kluba. Candrevin udarac nesigurno je odbio vratar Strakosha, a na odbijanac nalijeće engleski wing-back i iz voleja efektno zabija za vodstvo 1-0.

Ipak, Albicelesti su imali još štošta za pokazati večeras, a preokret je dao naslutiti Ciro Immobile golom u 50. minuti iz jedanaesterca.

Pobjedu Lazija i preskakanje Intera na drugom mjestu te dolazak samo na bod zaostatka od prvoplasiranog Juventusa, donosi Sergej Milinković-Savić u 69. minuti.