18. 01. 2020 - 20:18
RUKOMETAŠI ŠPANIJE UPISALI PETU POBJEDU NA EURU: Slavili...
907
RUKOMETAŠI ŠPANIJE UPISALI PETU POBJEDU NA EURU: Slavili protiv domaćina Austrije (FOTO)

0

Rukometaši Španije pobjedom protiv Austrije Evropsko prvenstvo u rukometu rukometna reprezentacija Španije rukometna reprezentacija Austrije

Rukometaši Španije upisali su i petu pobjedu na Evropskom prvenstvu u rukometu, a danas su slavili protiv domaćina Austrije u Beču rezultatom 30:26.
U prvom poluvremenu gledali smo jako efikasnu utakmicu, ekipe su se smjenjivale u vodstvu, najveću prednost imala je Španija (8:5), ali je na odmor otišla s jednim golom prednosti (17:16).

Na otvaranju drugog poluvremena ista slika na terenu, a onda su Španci ubacili u brzinu više i došli do plus pet (25:20). Do kraja utakmice zadržali su prednost i upisali drugu pobjedu u drugom krugu Evropskog prvenstva. Španci su slavili rezultatom 30:26.

Ranije danas Bjelorusija je slavila protiv Češke rezultatom 28:25, dok će večeras u 20:30 sati na teren Hrvatska i Njemačka.
Izvor: klix.ba