12. 01. 2020 - 21:42
BAŠ NEMA SREĆE NIMALO: Luka Jović za dlaku promašio gol...
907
BAŠ NEMA SREĆE NIMALO: Luka Jović za dlaku promašio gol Atletika u finalu Superkupa!

0

Srpski fudbaler Luka Jović baš nema sreće od kada je prešao u redove Real Madrida.

Nakon nekoliko utakmica u kojima je stvarao šanse, promašivao, pogađao više puta okvir gola, u današnjem finalu Superkupa Španije priča se nastavila.

Jović je bio starter u današnjem duelu sa Atletikom iz Madrida i opet nije uspio da se upiše u listu strijelaca i tako postigne svoj prvejnac u dresu ''kraljevskog kluba.''

Jović je igrač koji je u prvom poluvremenu bio najmanje opasan pošto je imao samo deset kontakata sa loptom.

Nakon toga, na početku drugog poluvremena, došao je do sjajne šanse, u kojoj nije imao ni sreće. Malo je nedostajalo da postigne pogodak, koji bi sigurno podigao samopouzdanje i njemu i ekipi protiv Jorgandžija, koje su prethodno eliminisale Barselonu.

Dva čuvara je imao Jović na leđima u najboljoj šansi utakmice, lako ih se oslobodio, ali je realizacija bila za nijansu slabija od željene, ostalo je 0:0.

Tim rezultatom okončan je i regularni dio meča, a na kraju istog Jović je bio čak i zamijenjen.