907
ŠOK U MUNCHENU Bavarci uništili Leverkusen i izgubili, nema šta nisu promašili

BUNDESLIGA

0

Fudbaleri Bayern Munchena poraženi su od Bayern Leverkusena sa 2:1 u posljednjem meču današnjeg programa Bundeslige.

Prvu šansu imao je Gnabry koji je pogodio stativu, a onda šok za Bavarce.

Sjajna akcija fudbalera Leverkusena u 10. minuti meča. Tada je Volland video Baileya koji je utrčavao, a ovaj fudbaler je postigao gol za 0:1.

Bayern je napadao i stigao je do gola u 34. minuti utakmice.Tada je Muller dobio loptu, našao se u dobroj situaciji da šutira, uradio je to lijevom nogom i pogodio je gol za izjednačenje.

Ipak, radost domaćina se tek završila, a na drugoj strani ponovo ista kombinacija koja je ubitačna.

Volland je vidio Baileya, ovaj je ponovo pobjegao odbrani, šutirao i - pogodio. Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat, postavljen još u 35. minuti meča.

Leverkusen je završio utakmicu sa igračem manje pošto je Tah dobio crveni karton nakon faula nad Lewandowskim.

Drama na samom kraju, Bavarci su ponovo pogodili prečku, a vjerovali ili ne, čak četiri puta su pogađali okvir gola na današnjoj utakmici što je svakako uticalo na konačan ishod. Ukupno su imali 23 udarca ka golu, a 11 u okvir...