16. 09. 2019 - 08:22
O OVOJ GOLČINI BRUJI RUSIJA: Trener uveo mladog Hrvata, a ovaj...
907
O OVOJ GOLČINI BRUJI RUSIJA: Trener uveo mladog Hrvata, a ovaj nakon samo 12 sekundi postigao pogodak za pamćenje…

KRISTIJAN BISTROVIĆ

0

Nogometaši CSKA Moskve su u okviru 9. kola ruskog prvenstva savladali Tambov u gostima s 2:0

Gosti su bili veliki favoriti u ovom meču, ali su do pobjede stigli tek u završnici meča

Veliku priliku da stignu do vodstva gosti su imali u 65. minuti, ali je Chalov promašio penal.

Ipak, CSKA je u 84. minuti stigao do vodstva kada je Kristijan Bistrović postigao fenomenalan gol za 1:0, a samo 12 sekundi ranije je ušao u igru.

Bistrović (21) je u CSKA stigao u januaru 2018. godine za 500.000 eura, a ove sezone je igrao u svim utakmicama prvenstva za ruski tim.

Pobjedu je potvrdio Magnusson u 94. minuti kada je pogodio za 2:0.