907
ANDALUŽANI ZADRŽALI MAKSIMALAN UČINAK Sevilla teškom mukom do bodova protiv Granade

PRIMERA

0

Odigrana je utakmica drugog kola španske Primere između Granade i Seville, a gosti su pobjedili rezultatom 0:1 te zadržali maksimalni učinak na početku sezone.

Gosti su u prvom poluvremenu bili bolja momčad, koja je više željela bodove, stvorili su par izglednih prilika, no mreže su mirovale i na odmor se otišlo početnim rezultatom.

U drugom poluvremenu Sevilla je nastavila tražiti put ka golu domaćina i u prvih pet minuta stvaraju izgledne prilike, a u 52. minuti dolaze do toliko željenog vodstva. Uzeli su loptu Granadi na centru te se sjurili u kontru, lopta je došla do Jordana, koji je uposlio de Jonga, ali su  novog napadača gostiju u trenutku udarca zatvorili odbrambeni igrači, no na loptu nalijeće asistent Jordan te je posprema u gol za pokazat će se konačnih 0:1.

U kasnijem terminu se igra utakmica između Levantea i Villareala.