23. 08. 2019 - 22:37
Borussia bila nemoćna 70 minuta, pa eksplodirala: Sancho...
907
Borussia bila nemoćna 70 minuta, pa eksplodirala: Sancho pokrenuo furiozni preokret

MILIONERI SLAVILI U KOLNU

0

Borussia Dortmund slavila je kod Kolna s 3:1 u sklopu 2. kola Bundeslige. Domaćin je vodio do 70. minute kada je krenuo prepoznatljivi preokret Borussije Dortmund.

Domaćini su poveli nakon kornera u 29. minuti, a strijelac je bio Dominick Drexler. Nakon velikog pritiska Borussia je uspjela izjednačiti golom Jadona Sancha u 70. minuti.

Nakon toga nastala je potpuna opsada gola domaćina, koja se isplatila u 86. Ubačena lopta na peterac pronašla je Achrafa Hakimija, koji glavom zabija za 2:1.

Na samom isteku sudijske nadoknade Sancho je nesebično poslužio Paca Alcacera za konačnih 3:1.