Messiju se ruši san o jedinoj tituli sa reprezentacijom, ali...
907
Messiju se ruši san o jedinoj tituli sa reprezentacijom, ali je ipak išupao bod! (VIDEO)

0

Fudbaleri Argentine i Paragvaja remizirali su sa 1:1 u 2. kolu Kopa Amerika, i to tako što je Lionel Mesi iz penala iščupao bod nade!

Kolumbija je na startu sa 2:0 zadala težak udarac Leu i ekipi, a sada je Paragvaj sve začinio, prvo golom Sančeza u 37. minutu.

Poslije centaršuta Almirona sa liijeve strane, Sančez je iz prve smjestio loptu u donji ugao, a Mesi je u 57. minutu izjednačio iz penala, a malo je nedostajalo da i Paragvaj dođe do novog pogotka, takođe sa bijele tačke!

Gonzalezu je udarac samo minuta kasnije odbranio Armani, a najstrožu kaznu skrivio je Otamendi.

Do kraja je ostala jalova navala sa Mesijem i Martinezom, čak nije ništa donijelo osvježavanje sastava, jer su saklupe u igru ušli Aguero i Di Marija.

Poslije svega, Kolumbija i Paragvaj se pitaju o prolasku dalje, jer se sastaju u 3. kolu, pa bi pobeda Paragvaja sigurno dalje odvela obe ove ekipe, pa bi Argentina morala da se nada najboljem rangiranju trećeplasiranih ekipa. Tu poziciju sada čak drži Katar, koji iz dva meča ima bolju gol razliku, sa 2:3, Argentina ima 1:3!

Remi bi mogao da ostavi Argentinu bez druge faze, mada ni prolaz ne garantuje mnogo, s obzirom na prikazano do sada.

Svakako, mečevi odluke igraće se u nedelju u 21.00 po srednjeevropskom vremenu.