08. 06. 2019 - 08:21
MESSI U PRVIH 45 MINUTA DAO 2 GOLA: Pokazao da je spreman za...
907
MESSI U PRVIH 45 MINUTA DAO 2 GOLA: Pokazao da je spreman za početak Copa Americe

0

Uposljednjoj provjeri pred Copa Americu Argentina je svladala Nikaragvu 5:1 u prijateljskoj utakmici.

Legendarni Lionel Messi igrao je samo prvih 45 minuta i postigao dva gola.

Napadač Barcelone bio je strijelac u 37. i 38. minuti, a onda je početkom drugog poluvremena ustupio mjesto Paulu Dybali. U isto vrijeme ušao je i Interov Lautaro Martinez umjesto Sergia Aguera.

Upravo mladi Argentinac nastavio je gdje je Messi stao. Zabio je u 63. i 73. minuti, dok je peti gol Gaučosima donio igrač Watforda Pereyra u 81. minuti.

Jedini gol za Nikaragvu postigao je Barrera iz penala u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Copa America se u pet južnoameričkih gradova održava od 14. juna do 7. jula, a Argentinu čeka igranje u skupini B s Kolumbijom, Paragvajem i Katarom.

Posljednju provjeru pred veliki turnir imao je i Urugvaj koji je svladao sudionika SP-a Panamu 3:0. Golove su postigli Maxi Gomes, oporavljeni Luis Suarez i Valverde. Urugvaj je u skupini C s Ekvadorom, Japanom i Čileom.