Betis pokazao više, Valencija sa igračem manje do pobjede
907

ŠPANIJA

0

Betis je pokazao više, ali "Šišmišii" odlaze zadovoljniji sa pobedom od 2:1 čime nastavljaju trku za pozicijom broj četiri.

valencia

Domaćin je kontrolisao veći dio prvog poluvremena, imao i par šansi ali bez konkrentnog učinka.

Da stvari budu gore za navijače Betisa, Gonsalo Guedes praktično iz prvog udarca na gol donosi gostima prednost pred sam kraj prvog poluvremena.

Na startu drugog poluvremena ponovo Portugalac u glavnoj ulozi, Guedes postiže svoji drugi gol na utakmici iz lijepe akcije nakon kornera, igrao se 49. minut.

Betis nije odustajao ni poslije 0:2 i biva nagrađen u 78. minutu kada Lo Selso uspijeva da prepolovi vodstvo gostiju iz penala.

Šišmiši  su završili meč sa igračem manje pošto je Rodrigo opravdano dobio drugi žuti karton.