KK Bosna na putu ka staroj slavi: Trijumf u seriji nad Sparsima
907

DOBRA IGRA BOSNE

0

Košarkaši Bosne su u trećem i odlučujućem susretu u doigravanju za treće mjesto prvestva BiH savladali ekipu Sparsa rezultatom 71-67.

32950823-1299476823519129-8208064939428937728-n

Bila je to dobra predstava sa obje strane,ekipe su se smjenjivale u vodstvu,ali je ipak na kraju Bosna imala više snage i koncentracije. Bitnu ulogu u pobjedi imala je i sjajna publika u dvorani Skenderija koja se pobrinula za pravi navijački ambijent.

33120775-1299476306852514-1601853270458892288-n

Prva četvrtina pripala je formalno gostujućoj ekipi Sparsa,koju dobivaju rezultatom 15-18.Druga četvrtina nije obilovala poenima,bilo je ih samo 21 a pripala je domaćoj ekipi rezulatom 13-9.U trećoj i četvrtoj dionici igre bilo je izuzetno rezultatski neizvjesno,mnogo važnih napada i poena,a treća četvrtina pripala je domaćinu sa 20-19,dok je zadnji dio igre takođe otišao na konto domaćina sa 23-21. Sve u svemu dovoljno da domaći igrači ostvare vrlo važnu pobjed

32966753-1299473416852803-944832044217663488-n

Napominjemo da su u borbi za titulu prvaka ekipe Zrinjskog i Igokee,trenutno Mostarci vode sa 2-1 a sljedeća utakmica igra se u Laktašima.