907
Vardar na krilima Čupića i Stoilova slavio kod Kiela, Nantes uvjerljiv

LIGA PRVAKA

0

Branilac naslova prvaka Evrope, makedonski Vardar, slavio je na gostovanju kod Kiela u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Makedonski klub slavio je s 29:28 i tako ostvario odličan rezultat pred revanš.

Gosti su na poluvrijeme otišli s prednošću od 14:12, ali u nastavku njemački predstavnik je zaigrao znatno bolje. U samom finišu utakmice, domaći su tako imali vodstvo od dva gola razlike, ali makedonski klub je na krilima Luke Cindrića, Timura Dibirova i Jorgea Maquede uspio preokrenuti susret i upisati izuzetno vrijednu pobjedu.

Najbolji kod pobjedničke momčadi bili su Ivan Čupić, Stoilov i Maqueda s po pet golova. Domaće su predvodili Bilyk, Ekberg i Vujin s po 4 pogotka.

U drugom susretu Nantes je na svom terenu slavio protiv Skjerna sa šest golova razlike. Završilo je rezultatom 33:27.