Aguero razbio Leicester, četiri gola Argentinca
907

PREMIER LIGA

0

Man. City ostvario je ubjedljivu pobjedu protiv Leicestera 5:1 na Etihadu.

Samo što je počela utakmica 'građani' su poveli. Igrao se treći minut kada su 'lisice' kapitulirale, De Bruyne je sa desnog krila pronašao Sterlinga na drugoj stativi, a on se ovoga puta nije obrukao kao prošlog vikenda u Burnleyu.

Domaće je malo ušuškalo rano vodstvo i to im se obilo o glavu sredinom prvog poluvremena. Otamendi je pogriješio tamo gdje se ne smije griješiti, a Jamie Vardy to surovo kažnjava i poravnava na 1:1.

Iako je City stvorio nekoliko dobrih prilika, rezultat se do odlaska na veliki odmor nije mijenjao, Kasper Schmeichel je najzaslužniji za to, imao je nekoliko fantastičnih intervencija, mada je imao sreće u jednoj situaciji kada ga je Sterling obišao, a onda uspio da promaši zicer.

Međutim, u drugom poluvremenu stvari je na mjesto postavio Kun Aguero.

Argentinac je postigao četiri gola u nastavku, pa je "pukla petarda" - 5:1.