Veliko slavlje u Mejdanu: Zmajevi pobijedili Švicarsku i...
Veliko slavlje u Mejdanu: Zmajevi pobijedili Švicarsku i izborili baraž, Burić heroj Zmajeva

KVALIFIKACIJE ZA SP

0

Rukometna reprezentacija BiH plasirala se u baraž za Svjetsko prvenstvo!

Zmajevi su u prepunom Mejdanu savladali Švicarsku sa 21:15.

Bh. rukometaši odigrali su još jednu izvrsnu utakmicu, a već nakon prvog poluvremena imali su prednost 11:6.

U nastavku su Zmajevi održavali prednost, mada je bilo neizvjesno deset minuta prije kraja, kada su gosti smanjili na jedan gol razlike.

Ipak, naši rukometaši su do kraja odigrali fantastično te na kraju slavili sa 21:15.

Heroj naše reprezentacije bio je golman Benjamin Burić, koji je skupio čak 20 odbrana. Pored njega,

Protivnika u baražu Zmajevi će saznati 28. januara, a Svjetsko prvenstvo održat će se u Njemačkoj i Danskoj 2019. godine.