Slovenci i Crnogorci okončali nastup na Euru
907

UPISALI PORAZE

0

U posljednjem kolu prvog kruga rukometnog Evropskog prvenstva Slovenija i Crna Gora imali su priliku izboriti prolazak dalje. I jednima i drugima trebale su pobjede, ali su upisali poraze.

Slovenija, koju vodi Veselin Vujović, izgubila je od Njemačke 21:25.

Držali su se Slovenci u prvom poluvremenu, kojeg su izgubili s 12:10, ali u drugom su pali i nakon što su Nijemci otišli na plus pet, nisu se uspjeli vratiti. Njemačku su s po četiri gola predvodili Dahmke i Weinhold, a Slovencima nije bilo dovoljno niti sedam golova Kavtičnika.

Vujovićevi izabranici ispali su s jednim osvojenim bodom (remi sa Špancima), a Njemačka s dvije pobjede izborila prolazak dalje.

Crna Gora je od Rusije izgubila s uvjerljivih 21:28, a već nakon 30 minuta igre imala je pet golova zaostatka. Blistao je ruski golmana Kireev s 15 odbrana.

Crnogorci su nastup u Poljskoj završili bez pobjede uz tri poraza.