27. 02. 2014 - 12:44
Ovo ćemo teško ponoviti
907
Shares
Ovo ćemo teško ponoviti

Ancelotti nakon utakmice

Ovo ćemo teško ponoviti

V. K.
27. 02. 2014 - 12:44
0
Shares
Talijanski trener Real Madrida, Carlo Ancelotti, imao je samo riječi hvale za izvedbu svojih nogometaša u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na gostovanju kod njemačkog Bundesligaša Schalkea... "Kraljevi" su protutnjali Gelsenkirchenom sa 6-1, a po dva su pogotka postigli Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Gareth Bale. - Ponosan sam na svoje igrače. Bila je ovo fantastična utakmica. Ovo će biti jako teško ponoviti – rekao je Ancelotti, koji je svjestan da je njegova momčad u četvrtfinalu, ali je naglasio da još ima 90 minuta igre u Madridu. - Moramo poštovati protivnika i ozbiljno shvatiti uzvrat – izjavio je nakon utakmice Talijan, a potom se osvrnuo na pojedinece i kolektiv: - Odigrali smo sjajno. Nakon što smo postigli rana dva pogotka sve se otvorilo i bilo je puno prostora za naše napadače. Benzema je bio odličan. Pomagao je suigračima u držanju lopte, asistirao je i zabio dva pogotka. Za Cristiana Ronalda me ne čudi. Bio je jako "napaljen" na utakmicu nakon suspenzije koju je odrađivao u Primeri. Bio je sjajan. Bale je odigrao vjerojatno najbolju utakmicu od dolaska, ali ponavljam, svi su bili sjajni – rekao je Ancelotti, koji se potom okrenuo vikendu i gradskom derbiju protiv Atletica. - Svi su zdravi i spremni. Možda će biti nekih promjena u sastavu, no teško mi je nakon ovakve predstave zamijeniti ikoga – zaključio je Talijan. Utakmica Atletico Madrida i Reala na rasporedu je u nedjelju, s početkom u 17 sati, na Vicente Calderon stadionu.
Učitaj još novosti