27. 02. 2014 - 10:55
Nakon Vidića, Inter dovodi još dva igrača iz Premiershipa?
907
Shares
Nakon Vidića, Inter dovodi još dva igrača iz Premiershipa?

Nakon Vidića, Inter dovodi još dva igrača iz Premiershipa?

27. 02. 2014 - 10:55
0
Shares
Čelnici Intera iz Milana očito dobro koriste period boravka u Engleskoj, tokom kojeg finaliziraju transfer Nemanje Vidića, pa su se tako raspitivali za bekove Manchester Uniteda i Arsenala, Patricea Evru i Bacarya Sagnu. Kao i Vidiću, obojici Francuza ugovor ističe ovoga ljeta i predsjednik "neroazzura" Erick Thohir želi ispuniti obećanje koje je dao navijačima prilikom njegovog dolaska u klub, a to je da vrati Inter gdje je bio prije četiri godine, u vrhu europskog fudbala. Naravno, Talijani će imati konkurenciju od strane drugih zainteresovanih klubova kao i Manchestera i Arsenala, koji su svojim igračima ponudili novi ugovor. U ovom trenutku, transfer Sagne zvuči realnije s obzirom da Francuz želi promijeniti sredinu nakon sedam godina provedenih u sjevernom Londonu. Sa druge strane, menadžer Manchester Uniteda David Moyes u posljednje vrijeme ima samo riječi hvale za Evru a i Francuz je u više navrata isticao da je odan klubu sa Old Trafforda. Kako stvari stoje, Inter bi mogao biti jedan od najaktivnijih klubova u ljetnom prijelaznom roku.
Učitaj još novosti