Predsjednik njemačkog giganta Bayerna, Karl-Heinz Rummenigge, ponovno je izjavio da se nada ostanku hrvatskog reprezentativca, Marija Mandžukića, i nakon ove sezone.
Rummenigge se njemačkim medijima obratio nakon pobjede u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na gostovanju kod Arsenala (2-0). Šef bavarskog kluba je ponovno bio suočen s pitanjem što će biti s Mandžukićem kada predstojećeg ljeta u München stigne Robert Lewandowski.
"Uvjeren sam da će ostati. Mandžukić ima ugovor do ljeta 2016. godini, no ja sam mu već rekao da ga može produžiti ako on to želi", rekao je Rummenigge za 'Münchner Merkur'.
Jedan od zainteresiranih klubova za dovođenje hrvatskog reprezentativca je i londonski Arsenal.
sport.ba @sport.ba