20. 02. 2014 - 11:18
Kaka: Razočarani smo rezultatom, ali vjerujemo u prolaz
907
Shares
Kaka: Razočarani smo rezultatom, ali vjerujemo u prolaz

Kapiten Rossonera

Kaka: Razočarani smo rezultatom, ali vjerujemo u prolaz

M. G.
20. 02. 2014 - 11:18
0
Shares
I četvrta utakmica osmine finala Lige prvaka završena je pobjedom gostiju koji uoči revanša imaju veliku prednost. Madridski Atletico slavio je u Milanu, međutim Rossoneri se ne predaju uoči uzvrata. Atletico Madrid uoči revanša osmine finala Lige prvaka ima minimalnu prednost, međutim u Milanu se ne predaju. Kaka smatra kako su Milanezi odigrali dobru utakmicu i žali za boljim rezultatom. "Razočarani smo jer smo odigrali dobru utakmicu i borili se, ali na žalost nismo uspjeli postići pogodak. Imali smo puno prilika i još uvijek vjerujemo da u Madridu možemo do prolaza. Imao sam dobar udarac i činilo mi se da će lopta u gol, ali ju je zaustavila greda, a ubrzo zatim i Andrea Poli je zatresao stativu. Da smo zabili barem jedan pogodak iz te dvije situacije, utakmica bi bila potpuno drugačija. Atletico je pokazao da je fantastična ekipa s fantastičnim golmanom i nije slučajno uz bok Real Madridu i Barceloni. Bit će jako teško u revanšu, moramo savladati veliku ekipu, ali gledajući naš nastup u ovom susretu, revanš je potpuno otvoren." Andrea Poli za poraz krivi gubitak koncentracije što je Atletico znao iskoristiti. "Svi smo igrali jako dobro i kažnjeni smo jedini put kada nam je popustila koncentracija. Međutim vidjeli smo da možemo igrati na najvišoj razini protiv ekipe kao što je Atletico i bili smo bolji u ovom susretu. Ljuti smo zbog rezultata i to ćemo pokazati u Madridu. Courtois mi je sjajno obranio udarac glavom, ali imali smo više od te jedne šanse. Izgledali smo kao prava ekipa, a oni nam do gola nisu stvorili nijednu šansu. 70 minuta smo igrali u jakom ritmu, razočarani smo, ali i dalje vjerujemo u prolaz", tvrdi Poli. Adel Taarabt se sve bolje prilagođava zahtjevima Milana i u ovom susretu je igrao važnu ulogu. I on također smatra da Milan još uvijek nije otpisan. "Dat ću sve od sebe na terenu da se odužim treneru na ukazanom povjerenju. U ovoj utakmici je tražio od mene da igram više naprijed, ali i da pomažem obrani i sve sam pokušao da to dobro odradim. Uopšte nije važno koju poziciju igram, važno je da sam na terenu. Nismo zaslužili poraz, nismo imali sreće. U Madridu neće biti lako, ali prolaz još uvijek nije izgubljen. Ako odigramo kao u ovoj utakmici, imat ćemo šanse."
Učitaj još novosti