20. 02. 2014 - 11:01
Znao sam da će Neuer odbraniti penal
907
Shares
Znao sam da će Neuer odbraniti penal

Franck Ribery:

Znao sam da će Neuer odbraniti penal

M. G.
20. 02. 2014 - 11:01
0
Shares
Zvanično treći najbolji fudbaler planete rekao je kako je predosjetio da će Neuer biti uspješniji u suočavanju sa Ozilom prilikom izvođenja jedanaesterca. Iako je Arsenal u prvom dijelu meča bio znatno bolji i opasniji protivnik sve do isključenja golmana Szczęsnya, nakon tog momenta, sve se promijenilo, Bayern je uspostavio svoju dominaciju i došao do važne pobjede. Sve je moglo biti drugačije da su 'Tobdžije' povele sa 1:0 posle jedanaesterca Mesuta Ozila, ali je ipak uspešniji bio golman Neuer. Toga je svjestan i Franck Ribery, koji nije igrao zbog povrede, ali tvrdi da je osjetio da će čuvar mreže Bayerna biti uspješniji od prve zvijezde Arsenala prilikom izvođenja pomenutog penala. "Arsenal je igrao dobro i nije nam bilo lako u prvih desetak minuta." "Uoči jedanaesterca rekao sam da će Neuer odbraniti. Vjerovao sam u njega i on je uspio. On je vjerovatno najbolji golman na svijetu." "Imam odličan osećaj u vezi revanša, i moguće je da ću tada biti na terenu." - objasnio je Ribery. Susret između Bayerna i Arsenala na 'Allianz areni' na programu je 11. marta, a pred 'Tobdžijama' biće težak zadatak, mada su oni prošle sezone uspjeli da slave sa 0:2 na ovom stadionu, ali to nije bilo dovoljno za prolaz dalje.
Učitaj još novosti