Sutra su na programu prvi susreti četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, a svakako da najviše pažnje privlači duel starih rivala Sarajeva i Veleža.
Trećeplasirani tim Premijer lige BiH će na Koševu dočekati Rođene, a povodom utakmice oglasili su se i navijači Sarajeva - Horde zla.
Oni su još jednom pozvalei navijače da u što većem broju dođu na Koševo i pruže podršku bordo fudbalerima koji su u sjajnoj seriji rezultata.
- U srijedu od 18:30 iOgramo prvu utakmicu četvrtfinala Kupa BiH protiv Veleža.
Ovo su susreti u kojima nema prostora za opuštanje. Bitno je da ekipa od početka osjeti podršku sa tribina stadiona Koševo.
Moramo dati podršku kakva se očekuje u ovakvim mečevima. Bez euforije, ali uz konstantan vjetar u leđa ekipi na terenu.
Svi na sjever, svi na Koševo!, poručile su Horde zla, od kojih se očekuje da i sutra budu 12. igrač svog tima.
sport.ba @sport.ba