27. 03. 2013 - 09:35
Crnogorski navijači na tribinama završili u lokvi krvi
907
Shares
Crnogorski navijači na tribinama završili u lokvi krvi

Mučne scene

Crnogorski navijači na tribinama završili u lokvi krvi

G. S.
27. 03. 2013 - 09:35
0
Shares
Pred početak utakmice Crna Gora - Engleska, na stadionu u Podgorici žestoko su se sukobile dvije skupine domaćih navijača. Tribina iz sjevernog gola, na kojoj su najvatreniji navijači Crne Gore, bila je poprište brutalne tuče u kojoj se nisu birala sredstva. Snimak kojeg smo prložili uz tekst ostavlja utisak kako je jedan od učesnika tuče imao i nož, ali ovo nije službeno potvrđeno. Tuču je zaustavio tek dolazak specijalne policije, nakon čega su dva ozbiljnije ozlijeđena navijača domaćih odvezena u bolnicu. Osim Crnogoraca u "bratoubilačkom ratu" na njihovoj tribini, prije utakmice, ali na ulici, teže je stradao i jedan Englez. Nakon napada nekoliko navijača domaćih, ostao je ležati na ulici u lokvi krvi.
Učitaj još novosti