Pred početak utakmice Crna Gora - Engleska, na stadionu u Podgorici žestoko su se sukobile dvije skupine domaćih navijača.
Tribina iz sjevernog gola, na kojoj su najvatreniji navijači Crne Gore, bila je poprište brutalne tuče u kojoj se nisu birala sredstva.
Snimak kojeg smo prložili uz tekst ostavlja utisak kako je jedan od učesnika tuče imao i nož, ali ovo nije službeno potvrđeno.
Tuču je zaustavio tek dolazak specijalne policije, nakon čega su dva ozbiljnije ozlijeđena navijača domaćih odvezena u bolnicu.
Osim Crnogoraca u "bratoubilačkom ratu" na njihovoj tribini, prije utakmice, ali na ulici, teže je stradao i jedan Englez.
Nakon napada nekoliko navijača domaćih, ostao je ležati na ulici u lokvi krvi.