Trener Barcelone Tito Vilanova vratio se jučer iz New Yorka gdje je bio na dvomjesečnoj terapiji zbog tumora.
"Glavni trener je doputovao u Barcelonu u utorak ujutro", saopštio je katalonski klub.
Tito Vilanova je imao operaciju odstranjivanja tumora u novembru 2011, ali je u decembru prošle godine ponovo bio podvrgnut hirurškom zahvatu, da bi 21. januara otputovao u New York na lijčenje hemo i radioterapijom.
Kako je saopštila uprava Barcelone, Vilanova je sa aerodroma odvežen kući "kako bi se odmorio od puta", a njegov pomoćnik Jordi Roura vodiće ekipu i danas.