"ALBANIJA JE POKRADENA" Najveći Novakov kritičar se oglasio i...
907

"ALBANIJA JE POKRADENA" Najveći Novakov kritičar se oglasio i dao svoj komentar: Evo ko je iziritirao američkog novinara

0

Američki novinar Ben Rotenberg, poznati kritičar sprskog tenisera Novaka Đokovića, oglasio se povodom utakmice Italije i Albanije.

"Volim ovaj magični dio u fudbalu kada niko nije siguran koliko ima vremena do kraja meča. Veoma normalno za sport da pusti igrače i gledaoce da pogađaju. Takođe, vau, Albanija je pokradena na kraju za taj korner", napisao je Rotenberg.

Podsejtimo, aktuelni prvaci Evrope, fudbaleri Italije pobikedili su u Dortmundu selekciju Albanije sa 2:1, u utakmici prvog kola Grupe B Evropskog prvenstva.

Albanija je povela golom Nedima Bajramija već u prvom minutu, a preokret i pobjedu Italiji doneli su Alesandro Bastoni u 11. i Nikolo Barela u 16. minutu.