26. 03. 2013 - 23:27
"Mljeli smo Engleze i bod je epski"
907
Shares

Đetići u ekstazi nakon remija

"Mljeli smo Engleze i bod je epski"

D. D.
26. 03. 2013 - 23:27
0
Shares
"Zvjezdana noć pod Goricom! Crna Gora je mljela Englesku u drugom poluvremenu, mljela do izjednačenja, ali nije uspjela skroz da je samelje. Ostalo je 1:1 za očuvanje prvog mjesta u grupi i korak bliže Mundijalu u Brazilu!", stoji u izvještaju novinara podgoričkih "Vijesti" sa susreta kvalifikacija za SP u kojem su Crnogorci uzeli bod protiv Engleza. "Kakvu je partiju četa Branka Brnovića pružila u drugom poluvremenu protiv 4. reprezentacije na listi Fife najbolje je odslikala pjesma navijača koja stadionom odzvanjala i pola sata nakon utakmice. Pogodio je Damjanović, a mogao je i Vučinić, Jovetić... Svejedno, i bod je epski, podvig na podvizima, Crna Gora nakon 6. kola suvereno drži prvo mjesto u grupi i maršira ka Brazilu", napisao je naš kolega iz "Vijesti". Šta reći, svaka čast Đetići!
Učitaj još novosti